Najlepsze oferty - TV LED Samsung UE32M5502 Oceń produkt:

od 1279,20 PLN

oszczędzasz do 51%

  • Producent: Samsung
  • Kategoria: Telewizory LED
  • Przekątna ekranu: 32 "
  • Rozdzielczość: 1080p - Full HD
  • Funkcje: Smart TV
  • Częstotliwość odświeżania: 600 Hz
  • Złącza HDMI: 3
  • Szerokość: 73.0 cm
  • Klasa energetyczna: A
  • Tuner: DVB-T, DVB-C

obraz SMART TVwzornictwo PORÓWNAJ w OPAKOWANIU WARTO WIEDZIEĆ Rozdzielczość Full HDFull HD pozwoli Ci radować się realistycznym obrazem i intensywnymi kolorami. Postępowy designNowoczesna ramka otaczająca wyświetlacz perfekcyjnie uzupełni każde wnętrze.

Smart ViewIntuicyjne zarządzanie treściami w Twoim telewizorze przy pomocy smartfona. Wzbogacone doświadczenie oglądania Nowy poziom realizmu obrazu. Full HD Full HD stanowczo podwyższa jakość i ostrość obrazu dzięki dwukrotnie obszerniejszej rozdzielczości w przypadku standardowych telewizorów HD.

Telewizor Full HD dysponuje istotnie szerszą paletą barw. Żywe i bardziej skrupulatna dynamika obrazu dostarczają rozrywki na wyższym poziomie realizmu. Ulepszony obraz dzięki aktywnym kolorom.

Wide Color Enhancer Plus przy pomocy zaawansowanego algorytmu funkcja Samsung Wide Color Enhancer Plus poszerza gamę kolorystyczną i zwiększa liczbę odcieni o zbliżonej tonacji, np. Błękity i zielenie nie będą blaknąć, ani się przenikać.

uzyskujesz efektowny obraz z bogatym wyborem kolorów i szeroką paletą odcieni. Niezwykła głębia ekranu. Contrast Enhancer Telewizor samoczynnie ustawia rozmaite stopnie kontrastu dla poszczególnych planów obrazu, dając efekt przypominający trójwymiar, niezrównany dotąd w płaskich telewizorach.

obfite ujęcia majestatycznych krajobrazów będą zapierać dech w piersiach. Słuszny poziom czerni i bieli. Micro Dimming Pro innowacyjna technologia przyciemniania ekranu Micro Dimming Pro gwarantuje nadzwyczajną widoczność detali.

Każda scena wyświetlana jest z odpowiednio dopasowanymi ustawieniami kontrastu, koloru i ostrości, jednocześnie dla ciemnych jak i jasnych obszarów. POZOSTAŁE parametry JAKOŚCI OBRAZU Współczynnik jakości obrazu. PQI 800 PQI to wyprodukowana poprzez Samsung miara jakości obrazu.

Bierze pod uwagę takie części jak odwzorowanie detali, technologie wzbogacenia barw, jasność czy odwzorowanie czerni. Im wyższa wartość PQI, tym wyższa jakość obrazu.* Nie dotyczy modelu 32'' Redukcja zniekształceń obrazu.

Ultra Clean View technika Ultra Clean View analizuje wyświetlane treści za pomocą innowacyjnego algorytmu, który redukuje zniekształcenia obrazu. W ten sposób wyświetlane obrazy wyglądają zdecydowanie lepiej.

Optymalizacja brazu. Hyper Real Picture Engine Dzięki innowacyjnemu i dopracowanemu w każdym szczególe procesorowi Hyper Real Picture Engine jakość obrazu wyświetlanego na ekranie jest optymalizowana w czasie rzeczywistym.

Hyper Real dba także o pełne wykorzystanie potencjału wszelkich współpracujących technice, aby zapewnić jak najkorzystniejszy efekt wizualny. SMART TV - WYBIERAJ I OGLĄDAJ CO CHCESZ I KIEDY CHCESZ Youtube, HBO GO, Netflix na dużym ekranie Twojego telewizora.

Poznaj przystępny i intuicyjny Smart TV, który otwiera przed Tobą świat pełen możliwości. Prędki i zapewniający ogrom zabawy, a łatwy w obsłudze dzięki jednemu pilotowi Smart Control, którym możesz sterować wieloma urządzeniami podłączonymi do telewizora.

Swoje ulubione treści i aplikacje masz za każdym razem pod ręką w Smart Hub, działającemu bardzo płynnie za sprawą systemu operacyjnego Tizen. Włącza się prędko i zapamiętuje ostatnio odtwarzane treści, które wznawia w mgnieniu oka.

Łatwy dostęp do aplikacji, filmów i seriali. Smart Hub Dzięki funkcji Smart Hub Twój nowy telewizor to coś więcej niż wysokiej klasy telewizor. Dostęp do aplikacji, filmów i serwisów internetowych nigdy nie był tak wygodny.

Ty wybierasz co i kiedy oglądasz. Jeszcze szybszy* dostęp do filmów na żądanie, gier** i aplikacji internetowych. * w kontraście do Smart Hub z 2016 roku. ** Zgodnie z regulaminem danego serwisu. Wymaga połączenia z internetem.

Funkcja może nie być dostępna we wszystkich językach i obszarach. Jeden pilot do większości urządzeń. Smart Control niedużo klikania, a więcej oglądania. Smart Control to pilot pozwalający zarządzać większością maszyn podłączonych do telewizora: od dekodera, poprzez odtwarzacz Blu-ray, aż po konsolę do gier.

Łatwy dostęp do ulubionych treści na USB. Connect Share Movie Po prostu podłącz mobilną pamięć USB bezpośrednio do telewizora, a wszystkie treści pojawią się na ekranie bez zbędnych czynności. W ten sposób możesz także nagrywać programy telewizyjne.

* Wspierane formaty: AVI, ASF, MP3, JPEG i inne. Dziewczyny © 2017 Home Box Offi ce, Inc. | Gdzie jest Dory © Disney/Pixar | obfite kłamstewka © 2017 Home Box Offi ce, Inc. | Star Trek: W nieznane © 2017 Paramount Pictures.

STAR TREK and related marks TWOJA WYGODA TO NASZ PRIORYTET nieskomplikowane przesyłanie treści na wyświetlacz TV. Samsung Smart View Aplikacja pozwala bez problemu udostępniać materiały multimedialne z urządzeń przenośnych i komputera na telewizorze Samsung Smart TV.

pozwala na ona dodatkowo sterowanie telewizorem przy pomocy telefonu. Szybszy dostęp do ulubionych treści. System Tizen System Tizen skraca czas uruchamiania telewizora i ułatwia dostęp do filmów, gier i aplikacji.

Zapamiętuje także ostatnio..

Produkty podobne

Najpopularniejsze produkty w kategorii: Telewizory LED