Najlepsze oferty - TV LED Samsung UE40J5200

chwilowy brak towaru

 • Producent: Samsung
 • Kategoria: Telewizory LED
 • Przekątna ekranu: 40 "
 • Rozdzielczość: 1080p - Full HD
 • Funkcje: DLNA, WiFi, Smart TV
 • Częstotliwość odświeżania: 200 Hz
 • Format obrazu: 16/9
 • Złącza HDMI: 2
 • Złącza USB: 1
 • Szerokość: 109.8 cm
 • Pobór mocy: 42 W
 • Pobór mocy w trybie czuwania: 0.3 W
 • Klasa energetyczna: A
 • Tuner: DVB-C, DVB-T

J5200 Wybrane atrybuty i funkcje Rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli Dobra jakość obrazu Wide Color Enhancer Dobra jakość dźwięku Filmy i seriale VOD Poznaj lepiej J5200 Full HD | Wyższy poziom realizmu obrazu Full HD w zdecydowany sposób podnosi jakość i ostrość obrazu dzięki dwukrotnie obszerniejszej rozdzielczości charakterystyczne telewizory HD.

Telewizor dysponuje znacznie szerszą paletą kolorów, a żywe, soczyste , a także bardziej staranna dynamika obrazu dostarczają rozrywki o wyższym poziomie realizmu. Wide Color Enhancer Plus | Lepszy obraz dzięki intensywnym kolorom za pomocą progresywnego algorytmu, funkcja Samsung Wide Color Enhancer Plus poszerza gamę kolorystyczną i powiększa liczbę odcieni o zbliżonej tonacji, np.

błękity i zielenie nie będą blaknąć, ani się przenikać. Uzyskujesz błyskotliwy, wielobarwny obraz z bogatymi kolorami i szeroką paletą odcieni. DCR | Kontrast dynamiczny Mega Kontrast dynamiczny Mega wspiera wyświetlanie barw i jasność, optymalizując stopnie czerni i bieli.

dzięki czemu zobaczysz na ekranie więcej szczegółów i detali. Hyper Real Picture Engine | Optymalizacja w czasie rzeczywistym postępowy, efektywny i dopracowany w każdym szczególe silnik Hyper Real Engine ulepsza obrazy w wysokiej rozdzielczości HD i dba o pełne użycie współpracujących technice w celu uzyskania najlepszego efektu dla użytkownika.

Tryby ekranu | Łatwo dostosuj ustawienia obrazu do tego, co oglądasz Dzięki predefiniowanym trybom ekranu w nieskomplikowany sposób można dostosować ustawienia obrazu do oglądanych treści. Samoczynne ustawienia proponują zmiany jasności ekranu, wyostrzenia obrazu, a także rozszerzenie podświetlenia, kontrastu, a także nasycenia kolorów.

Więcej realizmu, więcej emocji. Filmy bezpośrednio z USB | Dziel się z rodziną i przyjaciółmi Po prostu podłącz mobilną pamięć USB bezpośrednio do telewizora, a wszystkie treści pojawią się na ekranie bez zbędnych czynności.

Od dzisiaj masz nieskomplikowany dostęp do przeróżnych zasobów wprost ze swojego telewizora. Jakość obrazu Picture Quality Index to wartość stosowana przez markę Samsung do określenia jakości obrazu, która uwzględnia detale, rodzaj ekranu, kolor, jasność, czerń, ruch.

PQI 200 oznacza prawidłową jakość obrazu. Cyfrowej jakości dźwięk Dolby Digital & DTS Studio Sound™ dostarczą wysokiej jakości dźwięk bez względu na jego źródło. Dzięki wbudowanemu systemowi audio Twój telewizor łączy korzystnej jakości obrazy z dźwiękiem klasy DTS Premium Sound.

Wzornictwo Wzornictwo Slim Edge Mold* | atrakcyjne uzupełnienie wnętrza Smukła pokrywa w kolorze czarnym Wąska ramka i podstawa Mini Arc zastosowana obsługa WLAN** - łączenie się z Internetem bez zbędnych kabli i maszyn zewnętrznych * Nie dotyczy TV 58", ten model ma wzornictwo High Glossy** Model 58" nie wbudowanej obsługi WLAN Sterowanie i aplikacje w Twoim telewizorze Samsung Smart TV Quick ConnectWspółdzielenie ekranu sprzętów mobilnych z telewizorem Smart Hub 2015 luksusowa aplikacja Strefa VOD UHD z filmami w jakości 4K Aplikacje w j.

polskim m.in. Fason życia, gry, sport, edukacja popularne aplikacje m.in. Skype, YouTube, Eurosport, Fitness VOD Wszystkie Twoje aplikacje w jednym miejscu nietrudne pobieranie nowych aplikacji Funkcje specjalne instynktowne menu nawigacyjne na dole ekranu Płynne przełączaniemiędzy ekranami Odtwarzanie filmów z USB Używaj smartfona jako pilota Przeczytaj pełen opis Smart Hub - przystępny dostęp do najnowszych filmów, seriali i przeznaczonych aplikacji kupując telewizor Samsung uzyskujesz nietrudny dostęp do aplikacji, w tym dedykowanych wyłącznie na platformę Samsung.

Od dzisiaj nie Ci potrzeba już uzupełniającego dekodera. Wszystko sprowadza się do pytania, jaką dzisiaj wybrać aplikację.[1] ekskluzywna aplikacja Strefa VOD UHD z filmami w jakości 4K UHD, stale poszerzająca swoją ofertę.

unikatowe produkcje "na żądanie", także w jakości UHD. Wybieraj między wieloma internetowymi dostawcami, w dowolnym czasie i twórz własny program telewizyjny. Oglądaj filmy, teledyski, a choćby filmy IMAX 3D.

Skorzystaj z dostępu do kilkunastu tysięcy tytułów, w tym części całkowicie za darmo! Panel gier proponuje dostęp do ekscytującej rozrywki dla użytkowników w każdym wieku i stopniu zaawansowania - wszystko przypasowane do ekranu wysokiej rozdzielczości.

Łatwe i prędkie współdzielenie treści maszyn mobilnych z telewizorem Samsung proponuje kilka możliwości udostępniania treści między urządzeniami przenośnymi a telewizorem: Screen Mirroring – przenoszenie ekranu sprzętów mobilnych wprost na spory ekran Twojego telewizora.

Oglądaj wygodnie fotografie, filmy, prezentacje… co jedynie zechcesz. Quick Connect - Twój telewizor Samsung nawiąże połączenie ze smartfonem umieszczonym w pobliżu, wówczas na wyświetlaczu pokaże się ikona.

Kliknij w nią i… gotowe! Możesz przesyłać treści bez dodatkowych aplikacji i ustawień. Najnowsza aplikacja Samsung SmartView 3.0 pozwala na sterowanie smartfonem zamiast pilota do TV i przesyłanie treści z urządzeń mobilnych na ekran telewizora.

Nowa aplikacja rodzaju MultiScreen umożliwia użytkowanie

Produkty podobne

Najpopularniejsze produkty w kategorii: Telewizory LED